₴0.00грн.
Зробити замовлення- Огляд товару
- Відгуків (0)
Кусачки для обробки кутикули - обов'язковий елемент манікюрного набору. Цим інструментом можна акуратно зрізати зайву шкірку, не витративши багато часу і зусиль. Кусачки Staleks з домашньої серії Classic - ідеальний вибір для тих, хто хоче, щоб нігті завжди виглядали красивими і доглянутими. З їх допомогою ви назавжди забудете про задирках і ранках, які міг залишити неякісний інструмент.
Кусачки Classic 10 NC-10-6 (N3-11-06 (КМ-04)) - класичні ножиці для кутикули з довжиною різальних крайок 6 мм і довжиною інструменту - 98 мм.
Вибір довжини лез кусачок залежить тільки від особистих переваг і зручності розміщення в руці.
Особливості кусачок для шкіри STALEKS CLASSIC 10 NC-10-6:
- виготовлені зі сталі марки 40Х13, яка додає інструменту додаткової твердості і стійкості до утворення корозії;
- робочі кромки розташовані під невеликим кутом, що робить процедуру ще більш комфортної та ефективної;
- професійна двостороння заточка лез дозволяє зрізати зайву шкірку одним натисканням на ручки;
- термообробка в спеціальній печі покращує функціональні властивості і продовжує термін служби;
- надійна фіксація робочих частин запобігає появі люфту і, як наслідок, гарантує безпеку процедури;
- металеві пластини між ручками забезпечують плавний хід інструменту;
- ергономічні ручки зручно розташовуються в долоні, не тиснуть і не ковзають.
Завдяки кусачки Classic 10 NC-10-6 Staleks догляд за кутикулою доставить тільки задоволення, а кінцевий результат приємно здивує.
Немає відгуків про цей товар.
Немає питань про даний товар, станьте першим і задайте своє питання.